презентація підприємства
язык, мова, language
   
  Про компанію
   

  Продукцію нашої компанії (під торговим брендом «Маріам-С» «Торт Ленд») багато добре знають, і вже встигли оцінити смак і якість вироблених нами тортів. Історія створення нашої компанії бере свій початок в 1997 році, коли штат її співробітників складався всього лише з кількох людей – молодих цілеспрямованих фахівців, справжніх професіоналів і знавців своєї справи. Ми домоглися найвищої якості продукції, що випускається завдяки злагодженій роботі всього високопрофесійного колективу, ефективному стилю управління, використанню сучасних технологій і безперервному строгому контролю на всіх етапах виробництва.

  Для виробництва нашої продукції ми використовуємо найкраще натуральну сировину. З дня заснування нашої компанії і по сьогоднішній день ми підтримуємо найвищі стандарти якості, що дозволяє нам виготовляти продукцію вищої класу.

  Ваше свято – Наша робота! Ми професійно і якісно виготовимо будь весільні торти, корпоративні торти, святкові торти або дитячі торти, а також ексклюзивні торти за ескізами замовника з ексклюзивною символікою. Ми використовуємо оригінальні рецепти і високоякісні, натуральні продукти. Достаток фруктів, збиті вершки, суфле, масляні креми, безе надають нашому тортику чудовий смак.

  За підсумком конкурсу професійної майстерності фахівці компанії зайняли призові місця і отримали диплом «Кращий кондитер України» 2005 році за високі професійні досягнення, випуск високоякісної продукції наша компанія було відзначено Національним Знаком «Вища проба України» Єкспертний рада Національний іміджевої програми «Лідери XXІ столеттія» за високіепрфесіональние досягнення, бездоганну репутацию в бізнесі, відзначили нашу компанія Почесним дипломом «УкраінаЛучшіе підприємства»

   
  Фотовідгуки з торжеств
   
  День рождения Юли
  15 січня 2013

  Отзыв именинницы:

  Мой торт был самым красивым! Вкуснее чем мама печет, бабочки очень понравились. Спасибо!

  Салон BMW Киев
  21 січня 2013

  Директор остался доволен)

  Будем заказывать еще, тоже хотим попробовать Ваши торты

   
  Фабричні вироби
   

   
  Замовлення і доставка тортів