презентація підприємства
язык, мова, language
   
  Святкові торти
   

  Святкові торти  на замовлення Київ  компанія "Маріам-С" (торговий бренд "Торт Ленд") виготовляє до будь- якого приводу.Наші кондитери подбають, щоб на Вашому весіллі,корпоративній вечірці, річниці відносин, випускному, дні народження був самий смачний і красивий торт.Створення оригінальних солодощів і святкового настрою – наша робота! 

  Компанія "Маріам- С" заснована в 1997році, з самого початку для виробництва продукції ми використовуємо найкращу натуральну сировину і гарантуємо відмінну якість кондитерських виробів.

  До торжества- широкий вибір святкових тортів на замовлення Київ.

  Святкові торти на замовлення Київ виготовляються за 3-4 дні за оригінальними рецептами і тільки з натуральних продуктів.Весільні торти, корпоративні, дитячі. ексклюзивні торти за екскізами замовника рясніють фруктами і ягодами. прикрашені збитими вершками, суфле і безе.Основу  тортиків складають білі, шоколадні. макові бісквіти. просочені сиропами, білково-кокосові коржі, горіхові і медові бісквіти.З'єднуються коржі найрізноманітнішими кремами; масляним, сирним, заварним, йогуртовим, сметанним, молочним та молочно-вершковим.У  крем додаються вишня, волоський горіх і родзинки, чорнослив і курага, шматочки ананаса і персика, ягідний мікс, шматочки шоколаду.Для  обробки головних атрибутів свята використовується

  марципанова маса і цукрова мастика, шоколад, різні фігурки під індивідуальне замовлення, цукрові та живі квіти- ми виконаємо будь-яке Ваше побажання.

  Доставляємо святкові торти на замовлення Київ вчасно.

   Замовити смачний і незвичайний торт, що вигідно відрізняється ціною і якістю від магазинної продукції, можна на нашому сайті.Виберіть вподобаний торт з потрібної категорії ( весільні, святкові, гламурні), вкажіть свої побажання і залиште контактні дані. Співробітники компанії "Маріам-С" незабаром зв'яжуться з Вами, уточнять деталі і приймуть замовлення. Вартість кожного  виробу індівідуальна і залежить від розміру, інгредіентів, складності дизайну, терміновості замовлення. Середня ціна  від 200грн . Доставка солодких подарунків в Києві здійснюється в день торжества в заздалегідь обумовлений із замовником час. Замовивши торт в "Маріам-С", по -перше, Ви заощаджуйте сили і час на пошуки, а по-друге, отримаєте чудовий торт по індивідуальному замовленню до важливої події. Кондитерський цех працює щодня, замовити торт можна на будь-який день тижня. Доставка тортів здійснюється по столиці та Київській облості. Представництва  компанії "Маріам-С" відкриті в багатьох регіонах України (перелік шукайте на сайті), торт від торової   
  Замовлення і доставка тортів