презентація підприємства
язык, мова, language
   
  Торти з квітами
   

        Весілля.Квіти, подарунки, красуня-нареченав білому платті і, звичайно ж, весільний торт- прикраса весільного столу.І справді. зараз вже важко уявити весілля без торта.Але яким повинен бути цей торт? Багатоярусним або невеликим? З пишними прикрасами або дез? Скромним або розкішним? Це належить вирішити тільки Вам.

       Торт може бути  будь-яким. Звичайно ж можна спробувати приготувати його самим або купити вже готовий торт. Але всі Ваші побажання і маленькі примхи можна втілити тільки у весільному торті на замовлення.Чим Ви хочете прикрасити свій весільний торт? Чи будуть це традиційні фігурки нареченого і нареченої або, може бути, голуби, як символ сімейного щастя, янголята або щось тільки Ваше, суто особисте, яке втілює щастя тільки для Вас двох.

        Весільні торти на замовлення прикрашають квітами, свіжими фруктами, цукровими стрічками і навіть окремими сюжетами з життя нареченого і нареченої.Можна зробити його у вигляді класичного круглого багатоярусного торта, асиметричних квадратних ярусів, у вигляді серця, гори подарунків або навіть у вигляді висячого саду. Все залежить тільки від Вашого бажання і уяви.

       Ціни на весільні торти розрізняються залежно від ваги, складу і складності виконання та оформлення. Можна знайти як  економічні, так і розкішні варіанти. Але в будь-якому випадку у виконанні торта ми враховуємо всі Ваші бажання.

  Щоб свято пройшло ідеально і надовго запам"яталося і гостям, і самим молодятом, замовте весільний торт в Києві у нас!   
  Замовлення і доставка тортів